Zazdrość - Kobieta Atrakcyjna

Niestety, ale właśnie tak jest – zazdrość jest dla słabych, niepewnych siebie osób. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Jeżeli jesteś pewna siebie, znasz swoją wartość i uważasz się za osobę, która ma dużo do zaoferowania osobie, z którą wchodzi w ewentualny związek lub już w nim jest, wówczas nie będziesz panicznie obawiać się zdrady. Nie będziesz szpiegowała swojego mężczyzny i pozwolisz mu na spotkania ze znajomymi. Nie będziesz stawiała mu ultimatum ani robiła scen. W dalszej części wpisu dowiesz się, dlaczego..?

Praktycznie wszystkie wpisy na tym blogu są niczym układanka lub pewien mechanizm, w którym jeśli jedno trybo przestanie działać jak należy, to wszystkie inne również zaczynają szwankować, a w efekcie cały mechanizm się rozpada. Jeżeli dbasz o siebie, jesteś ambitna, masz swoje pasje i hobby, wówczas nabierasz pewności siebie. Osoba pewna siebie „może więcej” przez co odważniej stawiasz kroki w swoim życiu, a kolejne sukcesy pozwalają Ci na podnoszenie własnej wartości. Gdy już zbudujesz tak silne fundamenty wówczas jesteś gotowa do stworzenia relacji z mężczyzną, który będzie Ci odpowiadał.

Wówczas nie skleisz się z nim w jedno [koniecznie zobacz wpis Niech On Cię Pożąda – Czyli Jak Podtrzymać Temperaturę W Związku?] i wciąż zarówno Ty, jak i On, będziecie mogli się realizować. Nie ograniczać – tylko wzajemnie się motywować! Dlatego pamiętaj, by nie uwiązywać faceta na smyczy, bo paniczna zazdrość świadczy o tym, że nie jesteś pewna tego, co oferujesz drugiej stronie. Jeżeli wiesz, że jesteś wartościowa, i wiesz, że Twój facet to wie, wówczas 5 razy się zastanowi, zanim zrobi coś głupiego. Bo przecież nikt nie chce tracić skarbu, prawda? 🙂

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
28 − 4 =