Kobieta Atrakcyjna Smsy

Witaj! Dziś zastanowimy się nad dość prozaiczną kwestią, jaką jest pisanie SMSów.

Będzie to zatem zagadnienie, które wykorzystasz głownie w swoich relacjach w życiu prywatnym, gdy będziesz chciała zainteresować swoją osobą mężczyznę, na którym Ci zależy.

Najpierw przeczytaj poniżej zamieszczone treści i odpowiedz na pytanie:

– Czy i jeśli tak, to jaką widzisz różnicę w odbiorze obu wiadomości?

SMS 1: Hey Tomek! Dzisiaj wraz ze znajomymi jadę nad jezioro. Może zechciałbyś się do nas dołączyć…?

SMS 2: Cześć Tomek! Dziś razem z przyjaciółmi jadę nad jezioro.  Byłoby super, gdybyś też się zjawił, więc jeśli masz chęć, to wpadnij do nas! Będziemy tam od 12 do 16. Do zobaczenia!

 

I jak? Jakie są Twoje wrażenia po przeczytaniu tych wiadomości?

Mimo, iż mogą się one wydawać bardzo podobne, to jednak ich odbiór jest diametralnie różny. Pierwsza wiadomość podświadomie przekazuje informację, że czujesz się niepewnie, jesteś nieśmiała i wyczekujesz tylko na moment, gdy obiekt Twoich westchnień pojawi się gdzieś obok. Niestety, takie uganianie się za mężczyzną i pokazywanie, że jest on dla Ciebie nieodłącznym elementem każdej Twojej aktywności nie sprawi, że będziesz dla niego kimś ciekawym i intrygującym, z kim chciałby spędzać swój czas.

W wiadomości nr 2 natomiast pokazujesz, że masz fajne plany na spędzenie dnia, masz przyjaciół i wszystko już gotowe i wydarzy się niezależnie od tego, czy Twój wybranek przyjedzie, czy tez nie. Pokazujesz mu, że robisz ciekawe rzeczy, jesteś pewna siebie i konkretna, a Twój świat ma wiele możliwości, bo nie przyklejasz się do jednej osoby i nie zmuszasz jej do robienia tego, co Ty. Dajesz Facetowi możliwość decydowania, czy chce spędzić z Tobą czas, czy nie. Dzięki temu nie powodujesz w nim blokady spowodowanej narzucaniem się.

Zasada, która działa w stosunku do procesu uczenia się, działa również w takich momentach naszego życia, jak budowanie relacji z innymi osobami. I tak jak uczymy się najefektywniej wtedy, gdy tego chcemy, tak też najchętniej robimy te rzeczy, na które sami mamy ochotę, a nie które się nam narzuca. Dlatego Jeśli Ty dajesz Mężczyźnie możliwość przebywania z Tobą, a nie narzucasz mu swojego towarzystwa, wówczas masz dużo większe szanse na utrzymanie jego zainteresowania swoją osobą!

I taki mały bonus – smsy o treści:

  • „Hey, co słychać?”
  • „Co robisz, bo mi się nudzi?”
  • „Cześć… może poesemesujemy trochę bo nudno tu….?

są straszne!

Unikaj ich jak ognia, chyba że chcesz zniechęcić do siebie potencjalnego rozmówcę. Kobieta Atrakcyjna to kobieta ceniąca swój czas i mająca mnóstwo pomysłów, kobieta interesująca i aktywna, a powyższe wiadomości temu przeczą! Przekazują informację „jestem znudzona, rozbaw mnie!” O nie nie! Nie o to nam chodzi, bo nikt nie chce przebywać w towarzystwie nudnych osób. Dlatego od tego typu wiadomości trzymaj się z daleka! 😉

Zapamiętaj tą różnicę i do dzieła! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
7 × 9 =