E-BOOK 

KOBIETA ATRAKCYJNA 

– STWÓRZ SWÓJ WŁASNY ELIKSIR KOBIECOŚCI

  • Dlaczego niektóre kobiety są postrzegane jako atrakcyjne a inne nie?
  • Chciałabyś dowiedzieć się, dlaczego atrakcyjność oznacza akceptację?
  • Zastanawiasz się, jakie cechy wyglądu i jakie zachowania dodają nam atrakcyjności?
  • Jak traktować mężczyznę,by nie mógł o Tobie zapomnieć i by wciąż chciał mieć Więcej CIEBIE?
  • Kończę właśnie prace nad WYDANIEM SPECJALNYM nowego, autorskiego e-booka, który zawiera odpowiedzi na powyższe pytania. Znajdziesz w nim dodatek specjalny, Czyli co robić, aby Twój Mężczyzna czuł się przy Tobie jak TYGRYS?
  • Jeśli jesteś zainteresowana i chciałabyś zdobyć wiedzę tam zawartą napisz do mnie maila już dziś, lub zajrzyj na allegro. Napisz maila na adres KONTAKT@KobietaAtrakcyjna.pl i w tytule napisz TYGRYS, a wyślę Ci dalsze wskazówki.

Kobieta Atrakcyjna

E-book skałda się z 4 rozdziałów:

Rozdział 1

W nim znajdziesz odpowiedź na pytanie, co decyduje o naszej atrakcyjności?

Rozdział 2

W tej części przeczytasz o tym, dlaczego atrakcyjność oznacza akceptację?

Rozdział 3

Tu poznasz 13 elementów kobiecego wyglądu i zachowania, które najczęściej wymieniają mężczyźni jako te, które decydują o atrakcyjności kobiety.

Rozdział 4 – DODATEK SPECJALNY

Ten rozdział ujawni przed Tobą 3 zasady, dzięki którym będziesz umiała sprawiać, że Twój mężczyzna będzie czuł się przy Tobie jak Tygrys. Dzięki temu będzie bardziej męski i pewny siebie, co przełoży się na temperaturę w Waszej relacji. Mężczyzna doceniony jest niesamowity, potrafi zaskakiwać i chce mu się starać o Ciebie, nawet jeśli Wasza relacja trwa już kilka lub kilkanaście dobrych lat. W rozdziale tym przekazuję Ci 3 zasady, które kobiety często łamią i dlatego ich związki się rozpadają. Ty dzięki informacjom zawartym w tym rozdziale będziesz wyjątkowa, ponieważ będziesz wiedziała co zrobić, by Twój mężczyzna postrzegał Ciebie jako niezwykle kobiecą, a siebie jako silnego i dominującego Tygrysa. Takiego mężczyzny Ci życzę! 😉

Dlaczego Warto Zdobyć Wiedzę Zawartą w E-Booku Kobieta Atrakcyjna?

– ponieważ wiedza w nim zawarta pomoże Ci przeorganizować sobie własne życie tak, aby opierało się na silnych fundamentach,  dzięki obrazowemu przedstawieniu i wykresom, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie w oparciu o wiedzę psychologiczną oraz o doświadczenia własne i osób, z którymi miałam okazję rozmawiać. 

– odkryjesz znaczenie pasji i własnego czasu wolnego, własnych zainteresowań, oraz wpływu jaki mają nasze pasje na nasze relacji z innymi i naszą atrakcyjność,

– dowiesz się, dlaczego akceptacja samej siebie ma ogromny wpływ na naszą atrakcyjność, 

– poznasz 13 czynników, które zdaniem mężczyzn decydują o atrakcyjności kobiety w oczach mężczyzny! Te 13 czynników zebrałam prowadząc wywiady i długie rozmowy z mężczyznami. Specjalnie dla Ciebie zebrałam ich wypowiedzi i doświadczenia w 13 najczęściej wymienianych elementów!

– a w dodatku specjalnym poznasz 3 zasady, które do tej pory nie ujawniłam na żadnym spotkaniu, na żadnym szkoleniu, w żadnym artykule w Polsce – w tym rozdziale dzielę się z Tobą moimi własnymi doświadczeniami oraz obserwacjami prowadzonymi wśród wielu innych par – poznasz 3 zasady, które pozwolą Ci sprawić, że Twój mężczyzna będzie czuł się przy Tobie męsko – niczym Tygrys! Twój mężczyzna będzie czuł się potrzebny i doceniony, jeśli te zasady wprowadzisz w życie. Gwarantuję Ci, że to działa, ponieważ sama je stosuję 🙂 Są to moje autorskie zasady, których nie znajdziesz na żadnej innej stronie, w żadnej innej książce.

Inwestycja – 37 zł

Jak mogę zdobyć tego E-booka?

Wykonaj przelew 37 zł na nr konta ING

05 1050 1214 1000 0090 7069 1663

 w tytule wpisz „Opłata za ebook – Kobieta Atrakcyjna” + podaj swój adres email.

Po zaksięgowaniu wpłaty na podany adres email zostanie do Ciebie wysłany Ebook w formacie PDF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
26 × 4 =