Najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić gdy on z Tobą zrywa

 

Najgorsza Rzecz, Jaką Możesz Zrobić, Gdy On z Tobą Zrywa

Byliście ze sobą długo, kilka lat. Myślałaś, że to na całe życie.

Spotkałaś Go przypadkiem, od razu zaiskrzyło i coś Was do siebie magicznie przyciągało. Sama tak naprawdę nie wiesz, co to było, ale nie mogłaś bez tego czegoś żyć. Bez tego czegoś, co dawało Ci Jego towarzystwo. 

Marzyłaś, że będzie tak już zawsze. Że zawsze będzie tylko dla Ciebie. Tylko Twój. Tak w Niego zapatrzona, nie widziałaś wad. Nigdy nie myślałaś o tym, co zrobić po rozstaniu , bo nie brałaś takiej możliwości pod uwagę…

I nale coś runęło. Jak piorun. Runęło, i wszystko znikło. 

Marzenia.

Mężczyzna.

Wspólna przyszłość.

Wspólna przeszłość.

Wspólne wypady w góry, przejażdżki na rowerze, wspólne wieczory i kolacje.

Zostałaś… SAMA. 

I nie wiesz, co teraz zrobić. Co robić wieczorami, gdy niegdyś, właśnie w sobotę wieczorem, miałaś idealnie zaplanowane wspólne wyjście do kina, kolację, wypad na imprezę czy do znajomych albo On przyjeżdżał do Ciebie i był to dla Ciebie najcudowniejszy czas w życiu….

Co teraz? Jak zareagować na zerwanie? Co zrobić po rozstaniu i jak na nie zareagować, żeby wyjść z tego z podniesioną głową? 

Rozstanie

Jedna z moich znajomych miała kiedyś podobny problem. Sama też doświadczyłam podobnego momentu w swoim życiu. Są jednak różne sposoby reagowania na takie trudne sytuacje. 

Możesz się poddać, pozwolić przelać całą winę na siebie. 

Możesz pokornie stulić uszy, siebie skulić i jak zbity pies podkulić ogon i upewnić swojego byłego już mężczyznę w decyzji, że słusznie z Tobą zrywa.

Możesz pozwolić sobie nawtykać. Możesz przyjmować pokornie nawet najgorsze obelgi i płakalnym tonem prosić, by facet nie zrywał…błagać, że przecież było Wam tak dobrze. Możesz się płaszczyć, prosić, przepraszać za wszystko.

Tylko wiesz co?

Zrób tak, a na pewno z Tobą zerwie i nie będzie szans na powrót. 

Upewnisz go w decyzji, że dobrze robi. Jeśli powiedział Ci, że ostatnio było nudno i brakowało chemii – takim zachowaniem  tylko to potwierdzisz, nie dając mu nawet powodów, by mógł choć przez chwilę, dostrzec w Tobie osobę, w której kiedyś się zakochał.

Wiesz co mówią?

Że kobieta jest  najsłabsza, gdy kocha. 

A najsilniejsza, gdy jest kochana.

Rozumiem, że kochasz. Rozumiem, że Ci zależy. Ale jeśli zatracasz poczucie własnej wartości i godności i pozwalasz się „tłamsić” i jesteś pokorna jak baranek to On albo będzie Cię zdradzał, albo z Tobą zerwie. W każdym razie dobrze nie będzie.

Możesz też obiektywnie ocenić, co było super, a gdzie może faktycznie nawaliłaś. Wyciągnąć wnioski, nauczyć się czegoś w kwestii budowania relacji.

Wina jest prawie zawsze po obu stronach, dlatego nie pozwól z siebie robić ofiary, która tylko biernie reaguje na to, co dzieje się wokół niej.

Nie pozwól się obrażać i obwiniać, za całe zło tego świata. Jesteś kobietą, która prawdopodobnie bardzo długo mu gotowała, robiła pyszne kolacje, przytulała i dawała wsparcie, gdy w pracy mu nie szło. Byłaś z nim zawsze, gdy tego potrzebował więc należy Ci się szacunek. 

Co zrobić po rozstaniu?

Jeśli nie uda się uratować Twojej relacji – trzeba żyć dalej. Przeszłam przez to, więc potrafię wyobrazić sobie, co czujesz…

Myśli, że lepiej by było, gdyby świat się teraz zawalił i nas pochłonął, by już nie musieć tu być.. tak też takie miałam. Wiem jednak, że świat i życie jest piękne i to od nas zależy, jak będzie wyglądało. Pamiętaj jednak, by nie tracić godności. By nie kulić się i nie dawać obrzucać się epitetami. Od takich kobiet, które sobie na wszystko pozwalają, faceci uciekają, nie szanują ich.

Nie chcesz chyba, być jedną z takich kobiet, prawda?

Piszcie w komentarzach, co zrobić po rozstaniu i jak Wy poradziłyście sobie z takimi trudnymi momentami w życiu?

Wika.

Kobieta atrakcyjna szkolenie 11.03.2017 katowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
11 − 9 =