Jak być kobietą atrakcyjną dla mężczyzny?

Czy istnieje jakiś cudowny środek, który sprawi, że staniesz się atrakcyjna? 

Czy możesz zrobić coś, co sprawi, że poznany mężczyzna będzie czuł się przy Tobie jak w raju? 

Jestem typem osoby, która uwielbia obserwować. Obserwuję w kawiarni. Obserwuję w tramwaju. Na poczcie. Na siłowni. W knajpie. W restauracji. Gdzie tylko mogę.

Obserwuję relacje, które łączą ludzi. Obserwuję rozmowy, zachowania, miny, gesty, spojrzenia, dłonie, postawę ciała, uśmiechy.

Często zastanawiałam się, jak faceci wytrzymują  z niektórymi kobietami. Sama nie jestem ideałem, ale gdy słyszę z ust kobiety same przekleństwa i wieczny „wnerw” to na miejscu jej faceta uciekłabym gdzie pieprz rośnie. Byle jak najdalej…

Rano słyszałam rozmowę córki z matką. Mała najwyraźniej niezadowolona bo Mama nie pozwala jej chodzić na zajęcia sportowe, bo przecież nauka jest najważniejsza. Szkoda, że Matka nie wie, że aktywność fizyczna przedłuża zdrowie i fizyczne i psychiczne, bo dzięki ćwiczeniom fizycznym powstają nowe połączenia pomiędzy neuronami w mózgu co chroni przed demencją czy chorobą Alzheimera… Ale Matka nie słucha. Bo nauka jest najważniejsza. Mała się wkurza i w efekcie mówi, że woli, żeby Tata po nią przychodził.

Nie chcesz chyba, żeby Twój facet też stwierdził, że woli żeby jakaś inna lala była u jego boku?

Nie chcesz, żeby Cię zostawił, bo się Tobą znudził, prawda?

Jeśli pragniesz, by Twój facet chciał być tylko z Tobą i chcesz być kobietą atrakcyjną dla mężczyzny  to daj mu coś, czego nie daje swojemu facetowi prawie żadna kobieta.

Tak mało z nas zdaje sobie sprawę, że poczucie bycia docenianym i akceptowanym takim, jakim się jest, daje poczucie bezpieczeństwa i szacunku. Gdy facet poczuje się akceptowany, kochany takim, jaki jest, odwazajemni to. Gdy docenisz Go, podziękujesz, że przyniósł Ci kwiaty, podziękujesz, że spotkał się z Tobą, że pamiętał o Twoich urodzinach, że odkręcił dla Ciebie słoik, powiesz mu komplement (np. że ma fajną koszulkę albo że mega cudownie pachnie… ) On poczuje się przy Tobie swobodnie. Dodasz mu pewności siebie. Będzie czuł się przy Tobie jak Młody Bóg który może przenosić skały. A taki mężczyzna, który ma takie podejście w głowie, to naprawdę boska sprawa…. 😉

Jak być kobietą atrakcyjną dla Mężczyzny?

Doceniaj GO!

Tak, powiedz mu, że jest boski. Że uwielbiasz spędzać z nim czas. Że jest przystojny etc…

Wbrew pozorom Mężczyźni też lubią komplementy. Tylko może w nieco innej formie. Daj mu odczuć, że jest dla Ciebie męski. Że Ty czujesz się przy nim bezpieczna. Obejrzyj ten film >> 3 rzeczy które on chce od Ciebie usłyszeć << Czy już wiesz, jak być kobietą atrakcyjną dla mężczyzny ? Zostaw komentarz i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 + 25 =