Jak poderwać faceta?

Jak poderwać faceta

– 3 przydatne wskazówki.

 

Cześć.

Dziś chcę podzielić się z Tobą cennymi wskazówkami, które pomogą Ci nawiązać kontakt z mężczyznami. Wielu facetów boi się podejść do kobiety, która mu się akurat spodoba, a kobiety – jako że uważamy, że to faceci powinni podrywać, a nie my, bo nam nie wypada, również nie zagadują. Przez takie nieśmiałości i odgórnie przyjęte schematy i stereotypy bardzo wiele tracimy. 

Pomyśl sama – pracujesz lub studiujesz już któryś rok z kolei. Nie masz czasu wychodzić na miasto, a gdy już wyjdziesz – boisz się zagadać do faceta, który wpadnie Ci w oko, jeśli to on nie zagada pierwszy. On nie zagaduje, bo uważa, że jesteś dla niego przykładowo – za ładna i na pewno go zbędziesz byle wymówką. W ten sposób Twoje wyjście, które odbywa się przy dobrych wiatrach może raz w tygodniu, nic nie zmienia w Twoim życiu. Dalej bawisz się w bezpiecznym gronie znajomych, którzy w większości są już pewnie sparowani. A Ty siedzisz sama przy stoliku lub z inną samotną koleżanką, nie masz partnera do tańca ani nie ma kto przynieść Ci drinka. Nie ma też kto stanąć w Twojej obronie i odprowadzić Cię do domu.

Pomyśl jednak, co by było i jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdybyś miała obok siebie partnera, z którym mogłabyś dzielić wszystkie swoje plany, pragnienia, realizować je i wspólnie się wspierać…? Jak byś się wtedy czuła? 

Ja czuję się cudownie wiedząc, że mam taką osobę. 

Pomyśl jednak, jak wiele tracisz, gdy wychodzisz na imprezę i zamykasz się na nowe znajomości.

Jeśli znajdzie się na imprezie na której jesteś ktoś, kto zwróci Twoją uwagę i do kogo chciałabyś zagadać, co wtedy zazwyczaj robisz? 

Wyobraź sobie, że tańczysz w klubie samotnie przy Dj’u. Twoi znajomi bawią się gdzieś na sali. Nagle dostrzegasz przystojnego mężczyznę, i widzisz, że on również patrzy się w Twoją stronę. Odwracasz na chwilę wzrok, patrzysz znowu. On też zerka w Twoim kierunku pijąc drinka i śledząc Twoje ruchy wzrokiem. Przez chwilę, wydaje Ci się, że to na pewno Ci się przywidziało, ale patrzysz znowu, i znowu, i jeszcze raz…..

I wciąż napotykasz jego spojrzenie skierowane w Twoją stronę. 

On jednak nie podchodzi. 

Nie podchodzi bezpośrednio do Ciebie, ale gdy kupujesz drinka dziwnym trafem akurat też znajduje się przy barze i zamawia coś dla siebie.

Odchodzisz od baru ze swoim drinkiem, On nie zagadał ,Ty też nie…..

Wypijasz drinka i dalej idziesz tańczyć.

Znowu napotykasz jego spojrzenie ale myślisz sobie, że skoro nie zagadał przy barze to pewnie Ci się zdaje…

Ale nie. On cały czas wodzi za Tobą wzrokiem. 

I tu jest moment,  który może być przełomem w Twoim życiu lub może pozostać tylko i wyłącznie wspomnieniem, takim jak wszystkie inne z wieczorów, które spędzasz w klubach.

W tym momencie możesz potańczyć jeszcze chwilę dopóki starczy Ci sił, dopić drinka i wyjść z klubu. Wrócić do domu, porozmyślać o tajemniczym nieznajomym przez sen, powzdychać trochę jakby to było fajnie, gdyby On do Ciebie podszedł i pójść spać a na drugi dzień już prawie zapomnieć o tym wieczorze i wrócić do szarej codzienności…

Ale możesz też >>>>

Kobieta atrakcyjna szkolenie 11.03.2017 katowice

<<<< zacząć działać. 

Tak, możesz podjąć działanie i zakomunikować facetowi, że wpadł Ci w oko. W ten sposób możesz poznać po prostu kogoś, kto stanie się Twoim przyjacielem, ale może też ten ktoś okazać się Twoją wielką przyszłą miłością i partnerem na resztę życia. 

To nieprawda, że to faceci robią pierwszy krok. To zawsze my wysyłamy znak, który faceci muszą odczytać. Niestety nie wszyscy mężczyźni potrafią odczytywać wysyłane przez nas sygnały niewerbalne i dlatego czasem nie dostrzegają zainteresowania z naszej strony. 

Jak więc poderwać faceta , aby wracając po przyjęciu czy imprezie do domu, móc pomyśleć – „ale super, że umówiliśmy się na następny dzień na kawę! ” albo „kurczę, oby do mnie zadzwonił! Wziął numer, to na pewno zadzwoni!” 

>>>>>

Chcesz dowiedzieć się,  co możesz w takiej sytuacji zrobić? Jak poderwać faceta , który wpadł Ci w oko, by go jednocześnie nieco zaskoczyć i sprawić, aby do Ciebie zadzwonił?

Obejrzyj nagranie na Youtube już w najbliższą sobotę 14 stycznia.

To właśnie w tym nagraniu podzielę się z Tobą moim sprawdzonym rozwiązaniem na nawiązanie kontaktu z mężczyzną, który wpadnie nam w oko. Nie bój się poznawania nowych mężczyzn. To wśród nich jest gdzieś Twoja druga połówka jabłka 😉

Zapisz się również na szkolenie, które odbędzie się już 11  marca w Katowicach >> Tam dowiesz się, co top znaczy być kobietą atrakcyjną i co robić, by za taką być postrzeganą w oczach innych, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Do zobaczenia!

 

 

 

 

One thought on “Jak poderwać faceta – 3 przydatne wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
32 ⁄ 16 =