Jak zwiększyć swoją atrakcyjność?

1 prosty i skuteczny sposób.

Jak zwi?kszy? swoj? atrakcyjno??

Wyobraź sobie, że szukasz osoby, pracownika, który przejmie część Twoich obowiązków, odciąży Cię nieco i będzie Cię reprezentować na spotkaniach z klientami i przygotowywać w Twoim imieniu prezentacje.

Zgłaszają się do Ciebie 2 osoby, chętne do objęcia tego stanowiska. Musisz wybrać jedną.

Pierwsza z nich, podchodzi do Ciebie nieco przestraszona, przygarbiona, sprawia wrażenie, jakby chciała się schować – postawa skulona, niczym piesek, który coś nabroił i teraz czeka na karę od właściciela. Ma jednak interesujące CV: wiele praktyk, staż w renomowanej firmie, liczne kursy… Aż dziwisz się, jak ta osoba zdobyła wszystkie te punkty w CV…?

Druga z nich przychodzi uśmiechnięta, sprężystym krokiem wchodzi do Twojego gabinetu i się przedstawia. Z postawy tej osoby wyczytujesz, że jest energiczna i gotowa do działania, nie boi się ludzi i nowych wyzwań. Siedzi wyprostowana, z lekko uniesioną głową, nie chowa się. Ma jednak nieco mniej odbytych praktyk za sobą, nie podjęła jeszcze pierwszej stałej pracy…

Różnica w postawie tych dwóch osób wygląda tak:

skutki-garbienia-się-300

 

Pierwsza  z nich, która przybiera postawę przestraszonego pieska, nie wzbudziłabym we mnie poczucia, że mogę powierzyć tej osobie bardzo ważne dla mnie sprawy. Osoba, która się garbi, odbierana jest jako nieśmiała, przestraszona, bez energii i werwy do działania.

Druga nadrabia brak imponującego doświadczenia w CV swoją postawą i charyzmą, takiej osobie prędzej powierzyłabym reprezentowanie mnie w kontaktach z klientami.

A zatem, jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie jak zwiększyć swoją atrakcyjność, poniżej przedstawię Ci 1 prosty i skuteczny sposób, aby to uczynić:

PRZESTAŃ SIĘ GARBIĆ, ZACZNIJ CHODZIĆ WYPROSTOWANA!

Tak, wystarczy, że zaczniesz dbać o swoją sylwetkę, a zwiększysz swoją atrakcyjność w oczach otoczenia. Dzięki utrzymywaniu wyprostowanej postawy będziesz postrzegana jako:

– bardziej pewna siebie,

– charyzmatyczna,

– gotowa do działania,

– odważna,

– kompetentna!

A ponadto:

– zadbasz o swoje zdrowie: unikniesz skrzywień kręgosłupa, wyeliminujesz bóle pleców i karku!

 

Skoro tak łątwo możesz dodać sobie atrakcyjności, dlaczego nie spróbować? Dzięki temu nie tylko zwiększysz swoją atrakcyjność i dodasz sobie pewności siebie, ale także zadbasz o swoje zdrowie, co zaprocentuje Ci w przyszłości brakiem problemów z kręgosłupem!

 

Trzymam kciuki, abyś zdecydowała, że chcesz utrzymać wyprostowaną postawę ciała i wytrwała w tym postanowieniu, aż taka postawa ciała stanie się Twoim nawykiem! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 + 8 =