Jak sprawić by On uważał Cię za mega seksowną?

Jak sprawić, by On uważał Cię za mega seksowną?

A docelowo – za najseksowniejszą kobietę pod słońcem?

Wyobraź sobie sytuację, w której Twój Mężczyzna przynajmniej raz dziennie mówi Ci, że:

– jesteś strasznie seksowna

– masz boską pupę

– ma na Ciebie mega ochotę

– jesteś najpiękniejsza na Ziemi

– jesteś cudowna

– Twoje kształty sprawiają, że krew w jego żyłach szybciej krąży…. i tym podobne 🙂

Wyobraź sobie, że słyszysz takie słowa codziennie. 

Jak byś się wtedy czuła? Czy nie jest to zastrzyk mega pozytywnej energii i dobrego nastroju? Czy nie buduje to Twojej samooceny i pewności siebie?

Pewnie chciałabyś dowiedzieć się, co zrobić, by mężczyzna tak Cię szanował i tak bardzo chciał być z Tobą…? Jak sprawić, by On uważał Cię za mega seksowną?

Chcesz?

Ja chcę 😉

1. Jeśli chcesz, to najpierw musisz popracować nad swoją samooceną. Tylko kobiety (i mężczyźni) którzy akceptują swoje ciało i nie wstydzą się go, mogą swobodnie czuć się w sytuacjach intymnych z partnerem. Jeśli więc jest coś, co chciałabyś poprawić, może chciałabyś schudnąć – działaj! Zapisz się na wizytę do dietetyka, idź na zajęcia fitness lub na siłownię, pobiegaj, i zmień to, co Cię denerwuje!  (Jeśli chcesz to napisz do mnie – jestem dietetykiem a niedługo również Trenerem Personalnym więc chętnie ułożę dla Ciebie plan treningowy i jadłospis, który pozwoli Ci osiągnąć upragnione cele!)

2. W sytuacjach intymnych nie zmuszaj się do robienia czegoś, czego nie chcesz. Rób to, na co masz ochotę. Tylko wtedy Twój Partner poczuje, że naprawdę się angażujesz i robisz coś, co sprawia Ci frajdę, a nie jest tylko przykrym obowiązkiem. Tak – facet wyczuje, że dotykasz go nie dlatego, że chcesz, tylko dlatego że On chce albo tego od Ciebie oczekuje. Jeśli Ty nie masz chęci na dany rodzaj pieszczot, to lepiej się nie zmuszaj. Poczekaj, aż będziesz tego naprawdę chciała. Facet, który czuje, że Tobie sprawia przyjemność dotykanie i masowanie Go, będzie szalał na Twoim punkcie 😉 Jeśli więc zadajesz sobie pytanie, jak sprawić by On uważał Cię za mega seksowną , spróbuj od czasu do czasu zorganizować mu prywatny pokaz bielizny, który zamieni się w masaż lub od razu zaproponuj mu relaks w postaci masażu, kolacji i… bądź kreatywna – jest dużo pomysłów i wiele możliwości!

3. Pamiętaj, że Mężczyźni są wzrokowcami. To bardzo ważne. Jeśli chcesz nakręcić swojego Mężczyznę na Ciebie, to nie gaś światła za każdym razem, gdy On chce się do Ciebie zbliżyć. Wręcz przeciwnie. Zostaw światło zapalone. Ubierz ładną bieliznę. Udaj, że coś Ci spadło i musisz to podnieść. Zobaczysz, że wtedy prawie głowa mu odpadnie, bo będzie ją tak bardzo za Tobą obracał… 😉 Pokaż mu, jaka jesteś piękna, pozwól mu Cię pooglądać i nabrać na Ciebie chęci… 😉 Gdy się rozbierasz – to rób to powoli, a nie jakby Cię ktoś gonił. Najlepiej to jeszcze odejdź kilka kroków od niego i pozwól mu patrzeć, jak pomału rozpinasz bluzkę…. 🙂 Zadziała na pewno! 😉

Kobieta atrakcyjna szkolenie 11.03.2017 katowice

Podsumowując, jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak sprawić, by On uważał Cię za mega seksowną , odpowiedź można streścić w zdaniu „Bądź kobieca” ! 

I ciesz się, ze spędzanego razem z Twoim Mężczyzną czasu. To bardzo ważne by umieć cieszyć się takimi małymi chwilami, bo one bardzo szybko umykają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
18 + 14 =