4 zachowania, które sprawią, że facet od Ciebie zwieje

4 Zachowania, które sprawią, że facet od Ciebie zwieje

Wiele dziewczyn / kobiet popełnia klasyczne błędy, których paradoksalnie nie dostrzega i nie wie, że je popełnia. Jeśli chcesz mieć u boku Tygrysa, to nie możesz traktować Go jak nieporadnego kurczaka. Jeśli idziesz gdzieś ze swoim facetem to dbaj o jego pozycję i opinię w oczach innych – np. nie dawaj mu do niesienia swojej torebki przy kolegach czy nie wypominaj mu, że „Tygrysku mój, już więcej nie wolno Ci jeść bo jesteś i tak już za gruby….” – takie teksty brzmią jakbyś była jego mamą albo babcią, a nie kobietą! Podobnie sprawa wygląda z oglądaniem się za innymi facetami. Jeśli będąc z Facetem wciąż szukasz innych w pobliżu, to lepiej sobie daruj tego pierwszego bo to tylko zaniża jego samoocenę i obniża jego status. Zresztą, prawdziwy Facet sam Cię zostawi, jeśli zauważy, że coś takiego kombinujesz… 🙂 

Jakie więc są 4  zachowania,  które sprawią, że facet od Ciebie zwieje?

1. Nieokazywanie szacunku mężczyźnie 

– opierniczanie Go przy znajomych

– nieliczenie się z Jego zdaniem

2. Umniejszanie Jego pozycji

– oddawanie mu torebki do noszenia

– wykorzystywanie Jego dobroci i „zakochania” i wysyłanie po Twoje zachcianki i inne pierdoły

3. Brak chęci i ciągły ból głowy, gdy On chce się do Ciebie zbliżyć

– brak ochoty na pieszczoty, 

– ciągły ból głowy,

– niezadowolenie i udawanie przyjemności (nie udawaj, lepiej razem próbujcie się doedukować i próbujcie nowości, aby zmaksymalizować swoje doznania)

4. Ciągłe fochy i niezadowolenie 

– ciągłe obrażanie się i trzymanie miny na kwintę nie sprawi, że będziesz dla Faceta osobą, z którą będzie chciał spędzać czas. Jeśli coś Ci nie pasuje to powiedz mu o tym i na spokojnie wyjaśnijcie sprawę, zamiast się fochować i obrażać, bo takim zachowanie nie rozwiążecie trudnych sytuacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
10 + 6 =