Jak być bardziej atrakcyjną

Jak być bardziej atrakcyjną kobietą ? 

Kolorowe pisma powiedzą Ci: schudnij, ujędrnij, zmień garderobę. Powiedzą Ci, abyś wsmarowywała kremy na cellulit, poszła na laserową depilację, zaproponują Ci milion pigułek witaminowych, perfumy, kosmetyki, nowe szpilki, pomadki, najnowszą kolekcję od Chanel. Ale czy to wszystko sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjną kobietą ?

Jak być bardziej atrakcyjną

Ok, zgodzę się, że:

– zapach,

– ładne paznokcie,

– eleganckie ubrania,

– modna fryzura pasująca do Ciebie,

– piękne szpilki

= dodadzą Ci atrakcyjności i sprawią, że będziesz bardziej atrakcyjną kobietą. 

 

Ale czy wiesz, co tak naprawdę decyduje o naszej atrakcyjności? >>>>>>

Czy wiesz, bez czego te wszystkie powyższe materialne rzeczy nie mają najmniejszego znaczenia?

Bez czego Chanel, Armani i inne zbytki nie mają znaczenia?

Jak być atrakcyjną kobietą

 

To znaczy, że w kontaktach towarzyskich ważny jest uśmiech, osobowość i relacja. 

Bez zbytków jesteś w stanie zainteresować sobą mężczyznę, ale tylko wtedy, gdy TY AKCEPTUJESZ SIEBIE I SWOJE CIAŁO TAKIE JAKIE JEST.

Jeśli nie akceptujesz siebie, nie będziesz szczęśliwa. Gdy czujesz się źle, odpychasz od siebie innych, nie tylko facetów. Ludzie podświadomie mają tak, że lgną do tych, którzy roztaczają wokół siebie pozytywną aurę. Jeśli narzekasz i czujesz się niepewnie, nie zdobędziesz akceptacji i przyjaźni innych, a już na pewno nie będziesz rozchwytywana pośród facetów. 

ROZWIĄZANIE ====>>>>>

Czuj się dobrze sama ze sobą, a inni też będą czuli się dobrze w Twoim towarzystwie. 

Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim ciele => najpierw zmień ten stan (schudnij, osiągnij swoje cele, spraw, byś czuła się ze sobą dobrze i pewnie) => potem dopiero możesz oczekiwać, że Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. 

PAMIĘTAJ ======>>>>

Nie chodzi o to, byś była idealna, bo ideał każdy ma swój i dlatego własnie idealne kobiety i mężczyźni po prostu nie istnieją. Ty możesz uważać, że np. Ronaldo jest mega przystojniakiem, a dla mnie będzie mało męskim lalusiem. To samo w drugą stronę, jednemu facetowi podoba się blondynka, drugiemu brunetka, a trzeci będzie wolał rudą 😉

DLATEGO =======>>>>>

Nie masz być idealna i czytać non stop kolorowe pisma, w których przesadnie wyretuszowane modelki cały czas noszą rozmiar XS. Masz po prostu czuć się dobrze sama ze sobą. Masz być pewna, że akceptujesz swoje ciało i że jesteś wartościowym człowiekiem. Jeśli Ty dostrzeżesz tą wartość, dostrzegą jej inni. Jeśli Ty jej nie dostrzeżesz – nie oczekuj tego od innych. 

Potrzebujesz pomocy, by przejść przez ten proces zmiany?

napisz do mnie! Chętnie pomogę Ci przejść metamorfozę 😉 

Ja też nie jestem idealna, ale akceptuję swoje ciało, mocne i te słabsze strony. Z mocnych jestem dumna i je eksponuję, słabsze delikatnie maskuję, ale akceptuję i traktuję jak plus – coś, co mnie wyróżnia 😉

Dzięki temu czuję się silna i gdzie nie pójdę, tam spotykam spojrzenia, które mówią mi, że nikt nie widzi tych słabszych stron, tylko te mocne. Spróbuj! Głowa do góry i dumnym krokiem idź przez życie bo życie jest za krótkie na kompleksy! 😉

Jak być bardziej atrakcyjną kobietą ? 

Zaakceptuj siebie i ciesz się życiem! 

Bo życie masz tylko jedno i jest za krótkie na kompleksy!

Weź udział w warsztatach jak być bardziej atrakcyjną

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
9 − 7 =