jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć?

Pragniesz zrzucić zbędne kilogramy i szukasz skutecznego, ale prostego sposobu, aby szybko schudnąć?

Chcesz dowiedzieć się, czy w ogóle można szybko schudnąć bez godzin spędzanych na siłowni i profesjonalnego sprzętu? 

Jeśli tak, ten wpis jest dedykowany właśnie dla Ciebie. 

 

Większość z nas próbowała w swoim życiu schudnąć, z lepszym lub gorszym rezultatem. Siedzący tryb życia, fast foody, kolorowe napoje, permanentny brak czasu na wszystko, dom, rodzina, dzieci, praca… brakuje sił by zadbać o siebie. Ale czy aby na pewno?

Czy nie są to tylko wymówki? 😉

Sama wiem, że tak, to są wymówki. 

Jeśli chcesz, ale tak na serio schudnąć – to nie będziesz miała żadnych wymówek, tylko to zrobisz. Nie dla faceta, nie dla świętego spokoju, żeby nikt Cię nie wytykał palcami jaką tą „grubą” tylko dla samej siebie, dla swojego zdrowia i urody, dla własnej satysfakcji i dobrego samopoczucia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. 

Chcesz dowiedzieć się, jak szybko schudnąć? 

Nie ma nic prostszego:

aby szybko schudnąć, wystarczy, że rano, gdy wychodzisz z domu po bułki, wstaniesz 20 minut wcześniej i zamiast wsiąść w samochód, pójdziesz do sklepu na nogach. 

Zamiast wybrać autobus i jechać 4 przystanki, wybierzesz spacer. Zamiast wysyłać dzieci na spacer z psem – pójdziesz z nimi. Wieczorem po kolacji zaproponujesz partnerowi nie oglądanie filmu i pałaszowanie kolejnej paczki umoczonych w tłuszczu chipsów tylko spacer. 

Już 30 min marszu dziennie może zrobić różnicę. Dasz radę 60 minut? Super! Schudniesz szybciej! Może nie będą te wyniki leciały w dół na złamanie karku, ale powoli zaczniesz wracać do sprawności (jeśli masz dużą nadwagę) lub do zdrowia i coraz lepszej kondycji (jeśli Twoja nadwaga nie jest aż tak duża).

Z czasem możesz przeorganizować swój dzień i dołączyć do treningu pół godziny truchtu dziennie, 30 brzuszków i przysiadów. Zobaczysz, jak wraca Ci energia a Twoje ciało chudnie i nabiera sprężystości. Uwierz mi, nie trzeba spędzać godzin na siłowni by mieć piękne ciało i pozbyć się nadwagi. 

jak szybko schudnąć

Zacznij od codzinnych spacerów 30-60 minut dziennie. 

Potem dodaj do tego kolejne ćwiczenia a spacer zamień na trucht. 

Pamiętaj, że jeśli Ty bęziesz zadbana, sprawna i utrzymasz na dobrym poziomie swoją kondycję i organizm, to również Twój partner, a także dzieci będą zdrowsze. To idzie jak domino. Jedno zaczyna dbać, to drugie też zaczyna się starać. Zaczynasz zdrowo się odżywiać, dzieci też na tym zyskają. 

Na początek zacznij jednak od codziennego marszu. Nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu, nie musisz wydawać fortuny na karnety na basen i siłownię. Wystarczą chęci i silna wola. 

Jeśli chcesz szybko schudnąć zacznij chodzić!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 × 28 =