Dupiaste są seksowne!

Ostatnio usłyszałam w radio potwierdzenie moich dotychczasowych obserwacji. Do głosu doszedł Wojciech Cejrowski i powiedział, że „dupiaste są seksowne!”

W 100% podzielam jego zdanie!

Kobieta powinna mieć pupkę i biodra, to zdecydowanie świadczy o Twojej kobiecości, gotowości do bycia mamą, a tym samym – podnosi Twoją atrakcyjność w oczach mężczyzn! Dlatego jeśli masz większą pupę – nie zasłaniaj jej!

Wręcz przeciwnie – bądź z niej dumna i podkreślaj swoje kobiece kształty! Kobiece ciało jest piękne! Osobiście uważam, że nasze ciało jest piękniejsze niż sylwetka mężczyzn – mamy te cudowne krągłości i delikatną skórę… To strasznie kręci mężczyzn! Jesteśmy zupełnym przeciwieństwem facetów. Przeciwieństwa te są mega sexi!

Nasze biodra i talia przyprawiają facetów o mocniejsze bicie serca! Dlatego też nie inspiruj się chudziutkimi modelkami, ponieważ tylko nieliczne grono mężczyzn uzna je za seksualnie atrakcyjne. Inaczej wygląda kwestia, gdy zapytasz facetów o atrakcyjność uczestniczek konkursu na najseksowniejszą pupę w Brazylii!

pupki2

Dlatego też jeśli natura obdarzyła Cię krągłościami – nie pozbywaj się ich na siłę! Doceń je i pokochaj! Pokochaj siebie i zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś!

Tylko wówczas będziesz mogła skupić się na przeżywaniu życia w pełni, ponieważ codzienne narzekanie na zbyt duży rozmiar lub zbyt mały – zdecydowanie przeszkadza w czerpaniu radości z życia! Zaakceptuj swoje ciało i umiejętnie podkreślaj atuty!

Mój Mężczyzna bardzo często mi powtarza, że mam „dużą pupkę”. Ale mówi to z taką cudowną nutą drapieżnika w głosie, że wiem, iż bardzo lubi moje krągłości. Twój Książę również doceni Twoje ciało, jeśli tylko Ty sama je pokochasz!

Stań rano przed lustrem i powiedz – „lubię Cię!” – od razu nowy dzień powitasz z uśmiechem na buzi! I o to właśnie chodzi!

Do usłyszenia!

One thought on “Dupiaste Są Seksowne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
25 × 29 =