BŁĄD 1

Witaj!

Dziś chciałabym wskazać Ci 3 najczęstsze zachowania kobiet, które stoją na przeszkodzie w budowaniu silnego, trwałego i namiętnego związku z Mężczyzną. Niejednokrotnie podobne błędy popełniają również faceci, więc nie jesteśmy tu wyjątkiem, jednak staraj się wyeliminować podobne zachowania z Twojego „stylu bycia”, a osiągniesz znacznie więcej i stworzysz znacznie mocniejszy i intensywniejszy związek!

Pierwszy kobiecy najczęściej popełniany błąd w relacjach z mężczyznami to:

  1. Kłamstwo.

Na pierwszych kilka spotkań się stroisz, potem zapominasz, że Twój facet kupił Cię taką, jaką byłaś na początku – a zatem wywarłaś na nim mylnie pozytywne pierwsze wrażenie!

Każda z nas pragnie wywrzeć jak najlepsze pierwsze wrażenie dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby tej drugiej osobie się spodobać. Dobieramy torebkę do butów – koniecznie na obcasie,  buty do sukienki, sukienkę pod kolor włosów i tak dalej i tak dalej…

Jednak z czasem, gdy już uda się nam dotrzeć do serca naszego Księcia, zapominamy, że warto by było jednak tę namiętność i podziw podtrzymać. Gdy mieszka się razem, to widzi się drugą osobę w sytuacjach i strojach, w których nigdy wcześniej się nie oglądaliśmy. Dziewczyna przecież kiedyś musi zmyć makijaż i nie zawsze rano jest olśniewająco piękna i gotowa do wyjścia… Czasem mamy rozczochrane włosy, czasem podkrążone oczka… To normalne. Faceci również nie mają w każdej minucie swojego życia idealnie ułożonych na żel włosów, ani nie chodzą spać w ekskluzywnych koszulach.

Pamiętaj jednak, że oczarowałaś swojego faceta tym, jaka byłaś na początku. Dlatego jeśli na tym początkowym etapie bardzo dbałaś o swój wygląd, a gdy zamieszkaliście razem stwierdziłaś, że przecież już masz swojego mężczyznę i nie musisz się tak bardzo starać, to jesteś na prostej drodze do tego, by go stracić lub zachęcić wręcz do skoków w bok!

e187e986-dde0-425c-a186-8a69a43c7d2f_20090624020830_3

Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że gdy jest się już parą z kilkuletnim doświadczeniem i mieszka się pod jednym dachem to trudno jest codziennie stroić się tak, jakby to był znów ten pierwszy wspólny wieczór…

Jednakże jeśli chcesz wciąż być uważana przez swojego mężczyznę za atrakcyjną kobietę, to…

…przypomnij mu o tym od czasu do czasu!

Gdy wychodzicie do kina – ubierz szpilki i ładną sukienkę!

Gdy idziecie do restauracji – zadbaj o makijaż i subtelne perfumy!

Zaskocz go czasem i przywitaj po pracy słodkim uśmiechem, smaczną kolacją i pokazem bielizny, który sama zorganizujesz!

Zadbaj o namiętność między Wami i pokaż mu, że mimo, iż na co dzień nie chodzisz wystrojona od A do Z to wciąż jesteś atrakcyjną i kreatywną kobietą, w której się zakochał! Wówczas będzie chciał kochać Cię nadal!

Już za tydzień 2 Najczęściej Popełniany Przez Kobiety Błąd w relacjach z mężczyznami!

Do usłyszenia!

3 thoughts on “3 Najczęściej Popełniane Przez Kobiety Błędy (1/3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
13 ⁄ 13 =