Atrybuty kobiecości

Atrybuty kobiecości – 4 cechy, które dodadzą Ci uroku

Nie każda kobieta jest kobieca, tak jak nie każdy mężczyzna jest męski. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, jakie atrybuty kobiecości są postrzegane przez mężczyzn, jako najbardziej atrakcyjne i na co zwrócić uwagę w codziennym życiu by być bardziej atrakcyjną, przeczytaj poniższy artykuł.

♠ 1 ATRYBUT KOBIECOŚCI 

Ładnie podkreślone, kobiece kształty: tak, mężczyźni lubią duże pupy, wąskie talie i większy biust… 🙂 Takie jednak postaci rzadko zdarzają się w świecie naturalnym, częściej spotkać je możemy w kreskówkach. Co więcej, ważniejsza dla mężczyzn jest Twoja pupa i biodra z czysto biologicznego punktu widzenia. Nie oznacza to jednak, że jeśli nie masz talii osy i wystających pośladków to świat się wali. Wręcz przeciwnie. Masz tu pole do popisu, do bycia kreatywną, to szukania takich ubrań, które pozwolą Ci „tu zamaskować, tam powiększyć”. Trzeba podkreślać to, co mamy od natury dobrego, a nie wyolbrzmiać tego, co chciałybyśmy ukryć. I tu gorąco zachęcam Cię, byś nie podążała za ostatnimi trendami mody, tylko świadomie wybierała takie ubrania, które pasują do Twojej sylwetki. Masz duży, piękny biust ale za to nieco smuklejszą pupę i biodra? Wybierz suknię na gorsecie w stylu księżniczkowym na Sylwestra lub wesele, albo sukienkę w greckim stylu, która podkreśli biust. Masz duże biodra, pupę i biust, a Twój rozmiar to L/XL, ale za to jesteś bardzo proporcjonalna bo masz widoczne wcięcie w talii? W porządku, wybierz sukienkę która wyeksponuje biust i podkreśli talię, czyli np. lekko za kolano w ołówkowym stylu. Możliwości jest wiele, ważne, byś umiała wyeksponować swoje atuty i zaakceptowała siebie 🙂

♠ 2 ATRYBUT KOBIECOŚCI

Duma z bycia kobietą, szacunek i akceptacja dla własnego ciała!

Jesteś taka,  a nie inna. Jesteś blondynką, albo brunetką, może rudą? Jednak niezależnie od tego możesz być bardzo atrakcyjna, jeśli zaakceptujesz to, jaka jesteś i pokochasz swoje ciało! Dzięki temu będziesz mogła skupić się na odczuwaniu radości z bycia z mężczyzną, bo skupisz się na doznaniach, a nie na niedoskonałościach! Mężczyźni nie lubią zakompleksionych dziewczyn, bo takie kobiety zamykają się na nowe doznania. Otwórz się! Innego życia i ciała mieć nie będziesz! Jednak pamiętaj, że zawsze możesz nad swoim ciałem pracować. Jeśli chcesz coś zmienić, rusz pupkę i idź pobiegać! Zrób kilka przysiadów i brzuszków! Jedz mniej słodyczy, więcej owoców! Samo użalanie się nad sobą nic nie da, a tylko odbierasz sobie taką postawą radość życia… Od jutra wstajesz z łóżka z uśmiechem, idziesz do lustra i mówisz sobie „Lubię Cię!” I z takim nastawieniem sklejona jesteś cały dzień, aż do następnego ranka! A rano znów lustro, „Lubię Cię” i uśmiech!

♠ 3 ATRYBUT KOBIECOŚCI

Umiejętność  dbania i opiekowania się drugą osobą!

Mężczyźni też lubią, gdy czasem ktoś się nimi zaopiekuje, nakarmi i spyta, jak minął im dzień. Pamiętaj o tym i dbaj o swojego Tygrysa, bo miło, gdy obie strony się starają i wychodzą z inicjatywą!

Kobieta atrakcyjna szkolenie 11.03.2017 katowice

 

♠ 4 ATRYBUT KOBIECOŚCI

Zapach!

O tak! to zdecydowanie działa zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. Ładny zapach to bardzo ważny dodatek, dzięki któremu automatycznie Twoja atrakcyjność w oczach innych osób wzrasta! Warto mieć buteleczkę ładnych perfum zawsze przy sobie! Podpowiem Ci, że lepiej jest nie podążać za najnowszymi zapachami, bo są oklepane i możesz usłyszeć kiedyś: „Ładnie pachniesz, ale… w sumie to znam już ten zapach…” No i klapa. Lepiej znajdź zapach niszowy, który nie jest rozreklamowany na billboardach w całym mieście. Jest wiele niszowych perfumerii w których zapachy są cudowne. Spróbuj! 

Znasz już teraz 4 atrybuty kobiecości, które wpływają na Twoją kobiecość. Te te czynniki wpływają na to, jak postrzega Cię otoczenie. Zadbaj o te elementy, a zobaczysz, że Twój obecny lub przyszły mężczyzna na pewno to doceni i pokocha Twój zapach, który będzie mu się kojarzył wyłącznie z Tobą. Pokocha to, jak dbasz o niego. Jednak pamiętaj, że najważniejsze to to, byś sama była dumna z tego, kim jesteś i dobrze czuła się w swoim ciele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 − 2 =