BŁĄD 2

2. Dążenie do spełniania swoich marzeń dzięki Facetowi, a nie dzięki sobie!

Jeśli pragniesz kochać dla kochania i mieć całkowitą wolność decydowania o sobie to choćbyś miała stanąć na głowie nie uzależniaj się finansowo od mężczyzny!

Znam wiele kobiet, które nie zastosowały się do tej rady i Mężczyzna bogaty stał się ich planem na osiągnięcie szczęścia i życia w dostatku. Niestety, jeśli jesteś zależna to nie masz zbyt wielu możliwości kreowania własnego życia, a to sprawia, że jesteś sfrustrowana i nieszczęśliwa. Dużo łatwiej na zdradę zdecyduje się facet, który ma w domu kobietę całkowicie mu podporządkowaną i całkowicie od niego zależną, bo wie, że nawet jeśli ją zdradzi, to ona i tak nie ma dokąd pójść, więc na pewno mu wybaczy, o ile w ogóle się Twoją opinią na temat jego wybryków przejmie…

Aby temu zapobiec nie uzależniaj się od mężczyzny w kwestii finansowej.

Możesz mu śpiewać, że jesteś od niego uzależniona, ale tylko i wyłącznie jeśli chodzi o uczucia. Jemu pozwól czasem zapłacić za kolację, za utrzymanie dzieci, jednak na swoje wydatki zarabiaj sama. Zawsze pozostaw sobie jakieś alternatywne rozwiązanie. Wówczas Twój mężczyzna będzie darzył Cię większym szacunkiem i 5 razy dłużej zastanowi się, zanim przygrucha sobie inną kobietę.

Nie pozwól odebrać sobie prawa głosu i pozostań kobietą niezależną finansowo! Daj sobie wybór i twórz swoją rzeczywistość, zamiast tylko biernie i z bólem ją akceptować! Niezależność finansowa daje Ci moc decydowania o własnym życiu i warunkach, w jakich żyjesz oraz o związku i mężczyźnie, z którym jesteś.

money

Nie odbieraj sobie własnego życia i spełniaj marzenia dzięki własnej pracy i wytrwałości!

Na dziś już kończę, jednak zapraszam Cię za tydzień po kolejną, trzecią część tej serii artykułów!

Pozdrawiam,

Wika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
15 × 18 =