3. Usilne starania by być bardziej męską, niż Twój facet!

Aby być atrakcyjną w oczach mężczyzny, konieczne jest abyś była kobieca! A kobiece to wszystko to, co stoi w opozycji do cech, które posiada Twój Mężczyzna!

Jeśli jego głos jest niski, będzie poszukiwał kobiety o delikatnym, wysokim tonie głosu.

Jeśli jest silny – a właściwie każdy mężczyzna jest silniejszy niż my ze względu na swoją budowę, która obdarzyła męskie ciało większą ilością mięśni – będzie poszukiwał kobiety delikatnej, którą będzie mógł ochraniać! Delikatne nie oznacza wcale chudziutka i łamliwa – delikatna to kobieta subtelna, nie wyznająca zasady „Zosi Samosi” – to taka, która potrafi poprosić mężczyznę o pomoc przy otwarciu słoika, wymianie żarówki i pozwala mężczyźnie wykazać się przy tych bardziej „męskich” czynnościach. Wiem, że większość z tych rzeczy jesteś w stanie zrobić sama, jednakże mężczyzna potrzebuje czuć się docenianym i potrzebnym! Jeśli Ty nie potrzebujesz swojego mężczyzny do niczego innego oprócz przytulania, a i na przytulanie brak Ci czasu, to facet nie będzie w stanie z Tobą wytrzymać dłużej niż kilka tygodni.

usta-74587254

Jeśli jest władczy i dominujący, będzie pragnął kobiety, która się z nim nieco podroczy, ale w sposób pełen ciepła i przy użyciu lekkiej kokieterii. Wbrew pozorom będzie pragnął, abyś tuliła się do niego nawet wówczas, gdy on sam nie będzie „teoretycznie” okazywał uczuć. Niech Cię to nie odstrasza. Mężczyzna nie potrafi zbyt wyraźnie okazywać swoich uczuć, ale na pewno Twój Facet doceni te chwile, gdy Ty sama się do niego przytulisz! Będziesz taką cudowną Kotką, która wpatrzona jest w swojego dużego i silnego Tygrysa!

Jeśli chcesz mieć u swojego boku Tygrysa, nie zapominaj o tym, że Ty powinnaś być wówczas Kotką, która sprawi, że Tygrys i jego ego będą pragnąć się Tobą opiekować i chronić przed całym światem! Nie wyręczaj go w tym!

Takiego  właśnie mężczyzny Ci życzę!

Wika!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
1 × 7 =