Czy Kobiety Zarówno Inteligentne i Atrakcyjne Istnieją?

Istnieją, jednak są ogromnymi wyjątkami – taka powszechnie panuje opinia. Dlaczego?

Ponieważ kobiety inteligentne zazwyczaj pochłonięte są lekturami książek i nazywane są molami książkowymi. Natomiast kobiety ładne i zadbane zazwyczaj postrzegane są jako głupie wypacykowane lale, które godziny spędzają przed lustrem.

Czy jest jednak coś złego w książkach? A czy jest coś złego w dbaniu o urodę i makijażu?

Oczywiście, że nie! Jednakże zarówno kobiety, które spędzają swój czas przy książkach, jak i te, które spędzają go przed lustrem powinny na chwilkę zamienić się rolami. A właściwie – nie na chwilkę, lecz codziennie co najmniej na godzinę!

Z moich obserwacji wynika, że coraz więcej kobiet dba o siebie, i coraz więcej z nas dąży do spełnienia zawodowego i sięga po książki. Mimo to wciąż widzę, że nie zawsze kobiety mądre potrafią się odnaleźć i znaleźć swój styl ubierania się, pasujący zarówno do sylwetki, jak i osobowości, a także nie zawsze te atrakcyjne wizualnie znajdują radość w książkach. Jako ciekawostkę zdradzę Wam tylko, że często ostatnimi czasy napotykam na poradniki „Jak zdobyć bogatego męża?”, „Jak uwieść milionera?” i chce mi się płakać. Dla mnie to oznaka słabości, tchórzostwa i przestrzegam Was przed tym – chyba, że chcecie skończyć jak piesek uwięziony na uwięzi, który nawet o kolorze płytek w łazience nie może zadecydować, bo to przecież nie za jej pieniądze… Ech.

Dlaczego mężczyźni boją się kobiet inteligentnych i atrakcyjnych zarazem?

Ponieważ ten typ stanowi dla nich ogromne wyzwanie! Nie dość, że inteligentna, to jeszcze atrakcyjna. Czyli nie dość, że będzie chciała rozmawiać i będzie próbowała udowadniać swoje racje, to jeszcze trzeba będzie odganiać stado adoratorów, a poza tym.. ona już na pewno kogoś ma, bo TAKA kobieta przecież nie może być sama…!

A jednak bardzo często właśnie takie kobiety zostają najdłużej samotne. Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Zostaw komentarz i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami!

Pozdrawiam,

Wika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
36 ⁄ 18 =