Witaj!

W dobie rozwijających się technologii, komunikatorów i zmniejszania się odległości pomiędzy najodleglejszymi nawet krańcami ziemi, bez problemu można nawiązywać nowe znajomości – chociażby przez internet, lub podtrzymywać te, które zawarliśmy gdzieś tam w świecie podczas podróży i delegacji.

Gdzieś w tym naszym świecie zatraciła się jednak wartość, zwana wiernością.

Jak myślisz, czy wierność była, jest, a może dopiero będzie na topie?

Moim zdaniem wszystkie 3 odpowiedzi są poprawne.

A nawet powiedziałabym więcej – wierność właśnie teraz zyskuje na znaczeniu ponieważ coraz rzadziej można spotkać osoby, zwłaszcza kobiety, które potrafią dochować wierności.

Mówię zwłaszcza – ponieważ wierność to raczej domena kobiet i to ona bardziej się zmienia na przestrzeni lat. Mężczyźni od zawsze mieli większe przyzwolenie na skoki w bok – taka też ich natura i tego zmienić się zbytnio nie da.

Co jednak sądzą mężczyźni o kobietach? Jakie są dla nich bardziej atrakcyjne? Wierne czy jednak te podatne na przelotne znajomości?

To uzależnione jest od celów zarówno Twoich, jak i mężczyzny.

Na chwilowe przygody bardziej pociągająca będzie dla niego kobieta „odważna”, jednak na pewno przy niej nie zacumuje na dłużej.

Na dłużej chciałby partnerkę, która będzie potrafiła odmówić innym kręcącym się wokół mężczyznom. Czy Ty potrafisz?

Wiesz, jak wielkie znaczenie ma dla Faceta wierność swojej kobiety?cat woman2

To buduje jego autorytet, podnosi samoocenę i zarówno jego wartość jako mężczyzny, jak i Twoją, jako kobiety! Skoro jesteś z nim i potrafisz się powstrzymać przed puszczeniem oczka innemu facetowi, to „rośniesz w jego oczach”, a on rośnie w oczach otoczenia. Skoro jesteś jego i przy nim zostajesz, to znaczy, że jest wartościowy jako facet – tu budujesz jego ego i swoją wartość. Bezcenne są spojrzenia mężczyzn, którzy będą Cię zaczepiać, a którym Ty jednak odmówisz i mocno przytulisz się do swojego Tygrysa! Ich spojrzenia będą wyrażały podziw i szacunek dla Ciebie, a Twojemu Facetowi będą zazdrościć takiej Kotki! 😉

Wierność jest sexy!

I co ważniejsze – dodaje Ci atrakcyjności i buduje Twoją wartość w oczach Twojego Mężczyzny i otoczenia!

Pamiętaj o tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
10 ⁄ 5 =