TRENUJ DZIEWCZYNO! 

Czyli krótka wskazówka, co zrobić, by mieć seksownego faceta z dobrą kondycją fizyczną 🙂

 

Zamknij na chwilę oczy. 

Wyobraź sobie, że leżysz teraz na pięknej plaży, na leżaku po cudnie zieloną palmą, obok Ciebie na stoliku stoi orzeźwiający, pyszny drink, a Ty relaksujesz się i wsłuchujesz w szum morza. Jesteś na urlopie, na wakacjach, lub po prostu mieszkasz w tak cudonwnym miejscu…

Gdy leżysz na leżaku tak cudownie zreksowana, w pewnym momencie słyszysz, że ktoś się zbliża. Słyszysz kroki zmierzające w Twoją stronę. 

Teraz przez chwilę wczuj się w ten klimat, w tą letnią atmosferę, i sięgnij oczami wyobraźni do tamtej chwili. 

Kogo chciałabyś zobaczyć, gdy otworzysz oczy?

Jaki typ mężczyzny? 

Czy to byłby Twój obecny Mężczyzna? 

W mojej wizji podchodzi do mnie sexowny, wysportowany brunet z ciemnymi oczami. Trzyma w dłoniach olejek do masażu i proponuje, że zadba o to, abym się zbytnio nie spiekła… Aż trudno odmówić!

Ten brunet to mój Mężczyzna.

Badania pokazują, że „podobieństwa się przyciągają”. Zastanów się więc, kto podejdzie do Ciebie? 

Wiesz, jak wiele frajdy i cudownych chwil, może zapewnić Ci wysportowany, silny mężczyzna? Aby takiego zdobyć, o siebie też musisz zadbać, ponieważ wysportowany mężczyzna szuka osoby, która również dba o zdorwie i podzieli jego pasje. Tak jest w większości przypadków. Zadbaj o swoją kondycje fizyczną, aby móc z nim iść na spacer po górach, wybrac się na wycieczkę rowerową lub do klubu latino. 

Wielu moich znajomych dobiera się w pary na zasadzie podobieństwa. Ja z moim Mężczyzną również. Rzadko się trafia, aby wysportowany mężczyzna był w związku z otyłą kobietą, lub wysportowana kobieta z otyłym mężczyzną, chociaz w tą stronę to już częściej. 

Mężczyzźni patrzą na wygląd zewnętrzny kobiety. Jest to dla nich symbol prestiżu, ale również dobry i zdrowy wygląd jest dla nich symbolem płodności. Z wysportowanym facetem będziesz mogła pozwolić sobie nie tylko na podróże po górach, ale ich szczyty odkryjesz także w sypialni 😉 Myślę więc, że warto wziąć sie za siebie i jeśli jeszcze nie ćwiczysz i nie dbasz o swoje zdrowie a Twój jadłospis to same słodkie bułki, makarony i mcdonald, to zrób sobie mocne postanowienie zmiany i do dzieła! Bądź zdrowa dla siebie i nie zadowalaj się pierwszym lepszym facetem, tylko zdobądź tego, który Cię zainspiruje i zapewni ciekawe, wciągające życie. Jesteś tego warta 😉 

Zastanawiasz się od czego zacząć?

To zależy od Twojej obecnej formy i kondycji psychofizycznej. 

Ja trenuję 2-3 razy w tygodniu, z czego 2 x na siłowni a 1 x w domu, aby zaoszczędzić czas na dojazd. Do tego codziennie dużo chodzę pieszo, czasem biegam, lubię aktywnie spędzać czas. Dzięki temu mogę dzielić pasję do sportu z moim facetem, który kiedyś trenował kickboxing, do dziś uwielbia ćwiczyć, grać w squasha, pływać i grać w piłkę nożną. Nasze niedziele spędzamy na siłowni a latem jeździmy nad wodę co weekend. Zabieramy ze sobą namiot, piłkę, gramy w badmintona i spacerujemy. Dzięki temu oboje jesteśmy w formie, a facet, który jest „w formie” to (powiem Ci w sekrecie) ekscytujące wrażenia w sypialni, mhm… 🙂 

Jeśli nie wiesz jak ćwiczyć i jak zmienić swoją dietę – pisz śmiało, jestem dietetykiem i trenerem więc chętnie Ci pomogą zmienić swoje nawyki 🙂 A jeśli trzymasz formę – biję dla Ciebie brawo i czekam na wiadomości jakie ma to efekty w Twoim życiu prywatnym – czy bycie w formie wpływa na Twoje życie prywatne? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Pozdrawiam i czekam na komentarze! 

Trenuj dziewczyno!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
36 ⁄ 12 =