Bynajmniej – bez ognia przecież zamarzniesz!

Akurat tu mam na myśli znaczenie przenośne 😉

Ogniem dla mnie są moje pasje, zainteresowania, rzeczy, które robię dlatego, że sprawiają mi frajdę. Uwielbiam tańczyć – mam za sobą kursy tańca towarzyskiego, salsy, bachaty, kizomby. Prowadziłam również przez rok własny zespół, z którego niestety musiałam zrezygnować ponieważ wyjechałam do Wielkiej Brytanii.

Obecnie zgłębiam tajniki belly dance i tańczę już w grupie pokazowej razem z dziesiątką innych, wspaniałych kobiet.

Uwielbiam także wypady na squasha i jogging na bieżni, którą udało mi się zakupić niedawno (bieganie na mrozie to nie dla mnie! )

Ponadto moją pasją jest również nauka języków obcych, stąd też wybór Neofilologii Perskiej na studiach.

Pasjonują mnie również książki i wiele innych rzeczy.

A jakie są Twoje zainteresowania?

Co Cię kręci? Co uwielbiasz robić w wolnych chwilach? Co sprawia Ci radość?

Twoje pasje nie są tak do końca tylko dla Ciebie. One sprawiają, że się rozwijasz oraz… mają czarodziejską moc dodawania Ci +10 pkt. do atrakcyjności. Stajesz się ciekawszą osobą dla otoczenia tylko i aż dzięki temu, że robisz coś, co Tobie sprawia przyjemność! Co pozwala Ci się zrelaksować! Twoje pasje przyciągają do Ciebie równie ciekawych ludzi, mających podobne zainteresowania! To cudowny sposób poznawania nowych ludzi, wyrażania emocji, uspokajania duszy i odzyskiwania energii! Dzięki nim się uśmiechasz, to one dodają Ci tzw. poweru i to one sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjna w oczach innych!

Jakie więc są Twoje pasje? 🙂

Jeśli ich jeszcze w sobie nie odkryłaś to zastanów się, co Cię interesuje i do dzieła! Rozpal ogień, który w Tobie drzemie i uwolnij energię, a efektem ubocznym będzie wzrost Twojej atrakcyjności w oczach innych.

Zdradzę Ci pewien męski sekret – sztuczkę, której mężczyźni używają, aby zaimponować, a tym samym poderwać taką cudną Kobietę, jaką Ty jesteś.

– > Mężczyźni, aby zaimponować kobietom, często opowiadają o swoich zainteresowaniach, o swoich pasjach. Np. jeden powie Ci, że jest fotografem amatorem i pokaże kolekcję zabytkowych aparatów fotograficznych, inny powie, że uwielbia nurkować i akurat na komodzie będzie przypadkiem ustawione zdjęcie (niekoniecznie jego 😉 ) z podwodnych wojaży. Trzeci będzie muzykiem z gitarą, czwarty fanem quadów, piąty super narciarzem i snowboardzistą… A dziesiąty? Dziesiąty będzie siedział przed telewizorem z kuflem piwa. Z którym umówisz się na randkę? 😉

Tak właśnie działa pasja. Pozytywnie oddziałuje zarówno na Ciebie, Twoją kondycję psycho – fizyczną, jak i na Twoje otoczenie i to, jak to otoczenie Cię postrzega. Pasje zdecydowanie dodają nam atrakcyjności, dlatego rusz swoją pupę i do dzieła! Znajdź swój ogień i niech Cię on pochłonie i doda atrakcyjności!

Podziel się z nami swoją pasją! Napisz w komentarzu, jakie masz zainteresowania i co daje Ci ich realizacja!

Wika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 × 20 =