Kobieta Atrakcyjna to kobieta kobieca!

 

Może to sformułowanie trochę przewrotnie brzmi, jednakże niesie ze sobą wielką wartość.

 

Dlaczego? Dlatego, że wbrew pozorom nie każda kobieta jest kobieca!

W tym artykule pokażę Ci, co możesz zrobić i o co zadbać, by odzyskać, odkryć i pielęgnować swoją kobiecość!

Wszystkie poniżej wymienione składniki naszej kobiecości opracowałam w oparciu o rozmowy i wywiady z mężczyznami, którym dziękuję za pomoc i cenne wskazówki! 🙂

A więc zaczynamy! Kolejność nie ma znaczenia, wszystkie atrybuty są jednakowo bardzo ważne!

9 Atrybutów Kobiecości, To:

 • Ładnie podkreślone kobiece kształty!

Spodnie typu „boyfriend” raczej temu zaprzeczają – kiedyś na jednym ze szkoleń, na którym byłam akurat uczestnikiem, prowadzący poprosił kilka osób – ochotników, którzy chcieliby wejść na scenę i poddać obiektywnej ocenie pozostałych uczestników swój wygląd. Na scenie pośród wielu Panów znalazły się 2 dziewczyny, z których jedna szczególnie nas interesuje. Panowie na sali mówili, że to, co powinna zmienić – to spodnie! Na takie głosy z sali dziewczyna odpowiedziała, że ona jest z modą na bieżąco i te, które ma akurat na sobie, to ostatnia nowinka prosto z wybiegów. Niestety, nie wszystkie modowe nowinki dobrze na nas wyglądają i nie wszystkie dodają nam atrakcyjności. Niektóre wręcz odwrotnie. Swoją drogą, ja osobiście dziwię się dziewczynom chcącym wyglądać kobieco w czymś, co z samej nazwy kobiece nie jest…

I właśnie dlatego sprzeciwiam się próbom podążania za modowymi szaleństwami, tylko po to, by akurat ubrać się w coś, co jest na topie, a co kompletnie nie pasuje do naszej sylwetki! Ważniejsze jest to, jak dane ubranie na Tobie leży i jak do Ciebie pasuje, niż to, co to tak naprawdę jest.

 • Odsłonięte nadgarstki!

Nadgarstki działają bardzo uwodzicielsko na mężczyzn – są oznaką Twojej delikatności, co pozwala im czuć się bardziej męsko, dlatego też pamiętaj, by czasem odsłonić wnętrze swoich dłoni ubierając bluzkę lub żakiet z rękawem 3/4 lub ozdabiając nadgarstki ładną bransoletką.

 • Uśmiech i pogodna, przyjaźnie nastawiona do świata postawa!

Czy wiesz, że mężczyźni opowiadają żarty nie po to, by się z nich śmiać, lecz po to, by rozbawić Ciebie? Z badań wynika, że mężczyźni uśmiechają się 2 x rzadziej niż kobiety! Między innymi  dlatego postrzegają kobiety, które są radosne za bardziej kobiece. Ponadto uśmiechem pokazujesz swoje łagodne usposobienie, które jest przeciwieństwem roli faceta – groźnego tygrysa, który ma Cię ochraniać. Właśnie dzięki takiej przyjaznej postawie wzmacniasz w mężczyźnie chęć zapewnienia Ci bezpieczeństwa i  Twoja atrakcyjność szybuje w górę!

 • Duma z bycia kobietą, szacunek i akceptacja dla własnego ciała!

Jesteś taka,  a nie inna. Jesteś blondynką, albo brunetką, może rudą? Jednak niezależnie od tego możesz być bardzo atrakcyjna, jeśli zaakceptujesz to, jaka jesteś i pokochasz swoje ciało! Dzięki temu będziesz mogła skupić się na odczuwaniu radości z bycia z mężczyzną, bo skupisz się na doznaniach, a nie na niedoskonałościach! Mężczyźni nie lubią zakompleksionych dziewczyn, bo takie kobiety zamykają się na nowe doznania. Otwórz się! Innego życia i ciała mieć nie będziesz! Jednak pamiętaj, że zawsze możesz nad swoim ciałem pracować. Jeśli chcesz coś zmienić, rusz pupkę i idź pobiegać! Zrób kilka przysiadów i brzuszków! Jedz mniej słodyczy, więcej owoców! Samo użalanie się nad sobą nic nie da, a tylko odbierasz sobie taką postawą radość życia… Od jutra wstajesz z łóżka z uśmiechem, idziesz do lustra i mówisz sobie „Lubię Cię!” I z takim nastawieniem sklejona jesteś cały dzień, aż do następnego ranka! A rano znów lustro, „Lubię Cię” i uśmiech!

 • Umiejętność  dbania i opiekowania się drugą osobą!

Mężczyźni też lubią, gdy czasem ktoś się nimi zaopiekuje, nakarmi i spyta, jak minął im dzień. Pamiętaj o tym i dbaj o swojego Tygrysa, bo miło, gdy obie strony się starają i wychodzą z inicjatywą!

 • Dbanie o siebie – o swoje zdrowie i wygląd!

Nie chodzisz w potarganych jeansach, masz czyste zadbane dłonie i paznokcie, odwiedzasz fryzjera i może dość prozaiczne… ale warto o tym wspomnieć – depilujesz widoczne miejsca! (nogi, pachy). Osobiście doświadczyłam traumy podróżowania „pod nieogoloną babską pachą” i uwierz mi – nie jest to przyjemne uczucie…

 • Zapach!

O tak! to zdecydowanie działa zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. Ładny zapach to bardzo ważny dodatek, dzięki któremu automatycznie Twoja atrakcyjność w oczach innych osób wzrasta! Warto mieć buteleczkę ładnych perfum zawsze przy sobie!

 • Elegancka prezencja siedząc – czyli siedź jak kobieta nie jak babochłop!

Czyli nóżka na nóżkę proszę! A nie po męsku i okrakiem! Kobieta ma wyglądać skromnie, dumnie, majestatycznie! Zostawmy to, co męskie – mężczyznom!

Jak powinna siedzieć kobieta?

Jeśli nie lubisz zakładać nogi na nogę, możesz wypróbować jedną z tych opcji:

leg2

 • Płynne, majestatyczne ruchy!

Pilnuj swoich stópek, by nie stawiać ich po męsku – czyli palcami zwróconymi po ukosie w literę V.

Zamiast tego stawiaj stopy prosto, a nawet staraj się je nieco bardziej zbliżać – czyli stawiać w jednej linii. To jest trudne, gdy się spieszysz, jednak przy wolnym kroku lub podczas pokazu bielizny 😉 jak najbardziej możesz się wysilić i dostojnie poruszać się właśnie takim krokiem!

Ponadto – rozkołysane biodra – to właśnie taki kobiecy ruch wprawia panów w stan zdumienia i przyspiesza bicie serc 🙂 łatwo takiego poruszania możesz nauczyć się chodząc np. na lekcje salsy lub bachaty.

Jeśli chciałabyś wziąć udział w warsztatach, na których nauczyłabyś się wymienionych wyżej postaw np. jak ładnie i z gracją prezentować się siedząc lub jak rozkołysać biodra to napisz to w komentarzu lub w mailu do mnie – jeśli zgłosi się minimum 10 osób to zorganizujemy sobie takie warsztaty. Jedyną opłatą byłoby wpisowe, które pokryłoby koszty wynajęcia sali.

Pozdrawiam, Wiktoria.

2 thoughts on “9 Atrybutów Kobiecości – Czyli Co Robić, By Być Bardziej Atrakcyjną?

  1. W porządku, postaram się je zorganizować, gdy tylko zbierzemy grupę. W międzyczasie napisz dokładnie, jakie tematy chciałabyś,aby zostały poruszone na warsztatch? Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
42 ⁄ 14 =