W tej sekcji będziesz poznawać sztuczki i triki stosowane przez mężczyzn, mające na celu – krótko mówiąc – poderwanie Cię i wzbudzenie Twojego zainteresowania danym facetem. 

man

Zawsze 1 dnia miesiąca będę tu zamieszczać inny trik, tak abyś mogła poznać ich jak najwięcej i potrafiła rozpoznać, kiedy facet stosuje na Tobie wyuczone zachowania. Dzięki tej wiedzy będziesz bardziej świadoma działania męskiego świata, a co ważniejsze – będziesz w stanie się przed tymi sztuczkami bronić! Oczywiście nie można bronić się ciągle, bo każda z  nas chce spotkać księcia, jednakże będziesz mogła wymagać więcej, zaskoczyć go i ŚWIADOMIE WYBRAĆ tego, z którym się umówisz!

 

Po pierwszą dawkę mega cennych informacji zapraszam w niedzielę 1. marca 2015!

 

Pamiętaj, że czytając te artykuły i poznając je, staniesz się bardziej świadoma funkcjonowania męskiego świata. Będziesz jedną z nielicznych kobiet, które taką wiedzę posiądą! Ja osobiście bardzo długo nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że faceci uczą się podrywania! Gdy jednak otwarłam oczy i nauczyłam się dostrzegać wyuczone zachowania, zdecydowanie łatwiej jest mi uodpornić się na działanie męskich sztuczek. Ty również będziesz miała szansę je poznać!

Doceń tą wiedzę i korzystaj z niej do woli i pamiętaj: Ty wybierasz faceta z którym spędzasz swój czas!

Nie pozwól jakiemuś podlotkowi wybierać za Ciebie!

Takie triki tylko na blogu KobietaAtrakcyjna.pl!

Do usłyszenia!


W tym miejscu będą pojawiać się Męskie Sztuczki. Co miesiąc inna! Czytaj uważnie, bo ze względu na ograniczoną ilość miejsca wraz z pojawieniem się kolejnej dawki męskich trików na podryw – poprzednie będą usuwane. Pierwsza dawka męskich sztuczek już w niedzielę!2
Kolejny Męski Sposób Na Podryw już 1 maja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
42 ⁄ 21 =