dlugie

A teraz kilka słów o mnie:

Po pierwsze – jestem kobietą!

Po drugie – nie jestem feministką.

Uważam, że kobieta i mężczyzna nigdy nie będą i nie powinni być równi, w tym sensie, który kończy się obrazkiem kobiety pracującej w garażu, a mężczyzny gotującego obiad w kuchni. Jesteśmy równi pod względem możliwości, jakie daje nam nasz mózg, ale zarówno ciałem, jak i rolami, znacząco się od siebie różnimy. Dla mnie te różnice są cudowne. O tym też w dużej mierze jest ten blog – o naszej kobiecości i o tym, co sprawia, że jesteśmy postrzegane jako atrakcyjne lub nie. Na pewno tym czynnikiem nie jest pokazywanie mężczyznom, że są nam niepotrzebni. I na pewno nie jest też atrakcyjna dziewczyna, która samą swoją postawą i zachowaniem przypomina bardziej mężczyznę, niż kobietę.

Po trzecie – jestem także optymistką, a na co dzień zajmuję się tematyką zarządzania, marketingu, coachingu oraz trenerstwa; od ponad roku piszę bloga dla kobiet mieszkających w UK, uwielbiam taniec, sport i zwierzęta.

Spotkałam w życiu wiele kobiet, które przez brak wiary we własne możliwości zmarnowały wiele szans we własnym życiu. I w tym właśnie punkcie narodził się pomysł, aby spróbować to zmienić!

Mam nadzieję, że ten blog będzie dla Ciebie inspiracją, a jego lektura sprawi Ci tyle samo – bądź jeszcze więcej -przyjemności, niż mnie daje tworzenie go dla Ciebie!

Pozdrawiam i życzę miłej lektury,

Wiktoria Hartman.